Ślub w plenerze a przygotowania

2019-01-04

Dzień ślubu jest bardzo ważnym i wyjątkowym czasem zarówno dla młodej pary, jak również dla rodziców i bliskich. W takim dniu zwykle chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, idealnie dopasowane do potrzeb i perfekcyjne. Dlatego też planując ślub w plenerze, nie mogąc przewidzieć pogody czy panującej na zewnątrz temperatury warto jest się zdecydować na nowoczesne rozwiązanie w formie namiotu, który ochroni zarówno przed deszczem, jak również palącym słońcem zarówno przyszłych małżonków, jak również zaproszonych gości.

 

Kształt i wielkość namiotu wypożyczanego na ślub i wesele zależą od ilości zaproszonych gości i preferencji pary młodej. Co więcej jest to świetna okazja na stworzenie miejsca na wesele, szczególnie w okresie letnim. Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, dlatego też powinien być przygotowany w taki sposób, aby zadowolił nie tylko samych organizatorów, ale również zaproszonych na niego gości. Zadbanie o klimat i wystrój takiego miejsca, jaka wynajęta sala bardzo często pozostawiany jest na łasce osób, u których wynajmowane jest miejsce pod taką okoliczność. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie ze względu na to, że gusta są różne, a cała oprawa takiego wydarzenia musi wpisywać się w preferencje osób zainteresowanych. Dlatego też wybór odpowiedniego namiotu, jak również dekoracji będzie ważnym punktem podczas przygotowań przed dniem ślubu. Wynajem namiotów weselnych http://www.wynajem-namiotow.com.pl/baldachim-slubny/ zajmuje się wiele firm. To, jaki namiot wybierzemy będzie skutkowało w tym, jak będą wyglądały godziny spędzone pod nim. Warto zadbać zarówno o namiot, który będzie chronił przed deszczem i dużym słońcem i skwarem oraz będzie doskonałą alternatywą dla klasycznych sal weselnych.

 

Rodzaje namiotów weselnych

Do dyspozycji klientów zainteresowanych namiotami weselnymi wypożyczalnie udostępniają różnego typu namioty. Zarówno w bardziej tradycyjnej postaci, jak również w nowoczesnym stylu z materiałów opracowanych dzięki zaawansowanej technologii. Klasyczny namiot weselny, jaki najczęściej wpisuje się w gust młodej pary będzie miał kształt prostokąta, będzie wyposażony w imitacje okien, jak również będzie wystarczająco duży, aby można było ustawić pod nim stoły i krzesła, jak również wyznaczyć miejsce, gdzie będzie można potańczyć. Mamy również na rynku tak zwane namioty dwuspadowe lub spiczaste i o kształcie gwiazdy. Konstrukcje namiotów są bardzo różne, dlatego też bez problemu można jest je dopasować do ilości gości i uzyskanego dzięki nim miejsca do zabawy weselnej czy bankietowej. Cechą wielu namiotów tego typu jest fakt, że można je częściowo odsłonić, pozostawiając zadaszenie w nienaruszonym stanie.  

 

Czy koszt najmu namiotu to jedyny wydatek młodej pary?

Koszt wynajmu namiotu weselnego niestety nie jest jedynym wydatkiem w związku z przedsięwzięciem tego typu. Do tego dochodzi również usługa montażu oraz demontażu wynajętego namiotu, wynajem podłogi, czy innego typu wyposażenia, jeśli jest ono niezbędne. Warto pamiętać również o tym, że płacimy również za jego transport i za miejsce, gdzie zostanie ustawiony, w przypadku, kiedy będzie to powstały namiot na prywatnych posesjach.