Wypożyczalnia samochodów warszawa lotnisko

2019-04-08

Wypożyczalnia samochodów Warszawa lotnisko jest miejscem które wspominam wyjątkowo dobrze.


To właśnie tam, w pobliżu lotniska miałem okazję zasiąść za kierownicą swojego wymarzonego auta. A to wszystko bardzo tanio i bez kaucji w wypożyczalni Panek! Ale od początku.


Wróciłem właśnie z wyjazdu służbowego. Byłem zmęczony i wściekły. Czułem się jakbym występował w Azja Express. Warunki w hotelu były koszmarne. Co prawda już wcześniej wiedziałem, że nie ma on najlepszej opinii, a spałem w nim tylko dlatego że był blisko lotniska, ale nie spodziewałem się czegoś takiego. Parę niedogodności byłem w stanie zaakceptować, jednak to co zobaczyłem na miejscu, przerosło moje najśmielsze wyobrażenia. W pokoju nie zostawiłbym nawet samochodu, nie mówiąc o mieszkaniu tam. Co z tego, że było tanio, skoro brud wręcz odpadał od ścian i sufitu. Istna tragedia. Na domiar złego, obsługa hotelowa domagała się kaucji za wynajęcie tego okropnego pokoju. Ostatecznie, nie chcąc dłużej się sprzeczać, zapłaciłem (za takie warunki mogło być taniej) i zamknąłem się w swoim pokoiku.


Nic już nie mogło pogorszyć mojej opinii o tym lokalu. Teraz, po trzech dniach w tym okropnym hotelu, wreszcie wróciłem do Modlina i wysiadłem z samolotu na tamtejszym lotnisku. Poszedłem na parking, wsiadłem do auta i ruszyłem w drogę. Wyjeżdżając z lotniska natknąłem się na szyld wypożyczalni samochodów Panek. Na kolorowym bilboardzie znajdował się najnowszy model Ferrari! Moje marzenie. Od dzieciństwa uważałem to auto za najpiękniejsze na świecie. Moją opinię o tej marce tylko podbudowywał plakat tej maszyny, który miałem nad łóżkiem. Szybko skręciłem w stronę Wypożyczalni Panek i zajechałem przed biuro. Po trzech koszmarnych dniach, uznałem, że należy mi się odrobina relaksu, a co rozluźni mnie bardziej niż przejażdżka Ferrari. Dodatkowo wypożyczalnia oferowała wynajęcie auta bez kaucji. Niesamowita wręcz okazja, aby spełnić marzenie z dzieciństwa. Wszedłem do biura i poprosiłem właściciela o możliwość wynajęcia Ferrari. Nikt nie robił mi żadnych problemów, a cała transakcja przebiegła szybko i – jak na kaliber samochodu – bardzo tanio. Zostałem zapewniony, że nie ma potrzeby wpłacać kaucji, po czym otrzymałem kluczyki do samochodu. Wsiadłem za kierownicę i wyjechałem z terenu wypożyczalni w kierunku lotniska. Mieszkam niedaleko, więc doskonale znam te rejony. Warto o tym dokładnie mówić, jeżeli chodzi o wypożyczalnia samochodów Warszawa lotnisko http://www.4rent.waw.pl.


Wiedziałem doskonale, że siatka ogradzająca lotnisko w Modlinie jest w pewnym miejscu niekompletna. Opinia właściciela o moim pomyśle, pewnie nie byłaby najlepsza, ale przecież nikt się nie dowiedział. Robiło się już szaro, więc ryzyko było coraz mniejsze. Wjechałem samochodem na lotnisko i zacząłem swoją szarżę. Jadąc coraz szybciej, zostawiałem za sobą chmurę pyłu, niczym expres polarny śnieg, w popularnym filmie dla dzieci. Gdy już się rozluźniłem nieudanym wyjazdem, wróciłem do wypożyczalni i zdałem samochód.


Moja opinia o wypożyczalni może być tylko jak najlepsza. Tanio i bez kaucji mogłem przejechać się swoim wymarzonym autem, wynajętym w wypożyczalni samochodów Panek.